Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Yiğit Poyraz aslen nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Poyraz kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de 18 yarışmacı bu akşam birleşme partisi heyecanı yaşayacak. Bu yarışmacılardan biri olan Yiğit Poyraz, Gönüllüler takımında mücadele ediyor ve performansı ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte başarılı yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 20:49
Değiştirme Tarihi: 28.03.2021 20:49
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Yiğit Poyraz aslen nereli, ne iş yapıyor?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de birleşme partisi heyecanla bekleniyor. Birleşme partisine kalmayı başaran 18 yarışmacıdan biri olan Yiğit Poyraz, Gönüllüler takımında performansıyla adından söz ettiriyor. Dikkat çeken yarışmacı, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor soruları ile araştırılıyor. İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkında merak edilenler…

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 163 bin takipçisi bulunuyor.