Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz nereli, boyu kaç? Yiğit Poyraz biyografisi

Survivor Poyraz kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’in en iddialı isimlerinden biri Yiğit Poyraz. Parkurda başarılı performansı ile dikkat çeken Survivor Poyraz’ın hayat hikayesi merak ediliyor, izleyiciler yaşını, nereli olduğunu araştırıyor. İşte Survivor Yiğit Poyraz biyografisi…

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 17:49
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 17:49
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz nereli, boyu kaç? Yiğit Poyraz biyografisi

Survivor 2021’de Mavi takım ile Kırmızı takım arasındaki mücadele ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri de Survivor Poyraz. Gönüllüler takımında yer alan Survivor Poyraz’a dair bilgiler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 224 bin takipçisi bulunuyor.