Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz nereli, boyu kaç?

Survivor Poyraz kimdir merak ediliyor. Survivor 2021 yarışmasının öne çıkan ve dikkat çeken yarışmacıların Yiğit Poyraz, Gönüllüler takımında mücadelesini sürdürüyor. Parkurdaki hızı ve performansı ile dikkat çeken Survivor Poyraz, sosyal medyada da oldukça ilgi görülüyor, Instagram hesabı araştırılıyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, boyu kaç? Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2021 19:34
Değiştirme Tarihi: 22.03.2021 19:34
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz nereli, boyu kaç?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışması heyecanla takip edilmeye devam edilirken Survivor 2021 yarışmacıları da araştırılıyor. Gönüllüler takımında yer alan Survivor Poyraz, yarışmanın dikkat çeken ve merak edilen isimleri arasında ilk sırada bulunuyor. Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç soruları ile yarışmacı hakkındaki bilgiler sorgulanıyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkındaki merak edilenler…

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 163 bin takipçisi bulunuyor.