Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 şampiyon adayı Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor Poyraz, bu akşam şampiyonluk için oylamaya çıkacak. Survivor 2021 finalisti olan Yiğit Poyraz, Gönüllüler takımında yer alıyordu. Performans tablosunda da ilk iki sırayı paylaşan Survivor Poyraz’ın hayatına dair bilgiler, final öncesinde araştırılıyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 19:05
Değiştirme Tarihi: 25.06.2021 19:05
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 şampiyon adayı Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam şampiyon belli olacak. Survivor 2021 şampiyon adayından biri Yiğit Poyraz. Gönüllüler takımında başladığı altı aylık macerası sonunda finale kalmayı başaran Survivor Poyraz’a dair bilgiler merak ediliyor. İşte Survivor Poyraz hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 242 bin takipçisi bulunuyor.