Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 finalisti Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor Poyraz, ilgiyle izlenen yarışmanın finaline kalmayı başaran isimlerden birisi. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Yiğit Poyraz’a dair bilgiler, yarı final öncesinde sorgulanıyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 00:38
Değiştirme Tarihi: 25.06.2021 00:38

Her bölümü farklı heyecan yaşatan Survivor 2021’de bu akşam yarı final heyecanı yaşandı. Survivor Poyraz, yarışmada performansıyla dikkat çeken ve araştırılan yarışmacıydı. Yarı finalde iki elemeden geçen ve finale kalan Survivor Poyraz hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 242 bin takipçisi bulunuyor.