Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Yiğit Poyraz ne iş yapıyor, boyu kaç?

Survivor Poyraz, sevilen yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri. Survivor 2021’de Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz, parkurdaki performansıyla tablonun en üst sırasında yer alıyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2021 20:16
Değiştirme Tarihi: 01.04.2021 20:16
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Yiğit Poyraz ne iş yapıyor, boyu kaç?

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Survivor 2021’de parkur performansıyla dikkat çeken Yiğit Poyraz, arkadaşları kendisine soyadı ile hitap ettiği için yarışmada Poyraz ismini kullanıyor. İzleyiciler, yarışmanın iddialı ismini Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, ne iş yapıyor soruları ile araştırıyor. Survivor Yiğit Poyraz hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 181 bin takipçisi bulunuyor.