Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor Poyraz yarışmanın dikkat çeken ve araştırılan isimlerinden. Survivor Türkiye 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Yiğit Poyraz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Survivor Türkiye Mavi takım yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkında tüm merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 18:50
Değiştirme Tarihi: 09.05.2021 18:50
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor 2021 yarışmasının iddialı isimlerinden olan Yiğit Poyraz, Gönüllüler takımında yer alıyordu. Takımların karıştırılmasıyla Mavi takımda yoluna devam eden Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, boyu kaç merak ediliyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 206 bin takipçisi bulunuyor.