Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor Poyraz, bu haftanın eleme adaylarından biri olarak merak ediliyor. Survivor 2021’de 10 kez SMS birinciliği alan Yiğit Poyraz, sezona performansıyla damgasını vurmayı başardı. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 22.06.2021 18:20
Değiştirme Tarihi: 22.06.2021 18:20
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? Eleme adayı Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu haftanın eleme adaylarından biri de Yiğit Poyraz oldu. Gönüllüler takımında dikkat çeken performansıyla son beş arasına kalmayı başaran Survivor Poyraz, 10 SMS birinciliği ile de sezonun unutulmazları arasına girdi. Eleme öncesinde Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 242 bin takipçisi bulunuyor.