Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Survivor 2021 Yiğit Poyraz aslen nereli, mesleği ne?

Survivor Poyraz, heyecan dolu yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Survivor 2021’de son sekize kalmayı başaran Yiğit Poyraz, on kez SMS birincisi olarak büyük başarıya imza attı. İzleyiciler, Survivor Poyraz kimdir merak ediyor, yarışmanın yaşını, nereli olduğunu, sosyal medya hesaplarını araştırıyor. İşte Survivor Poyraz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 18:15
Değiştirme Tarihi: 03.06.2021 18:15
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Survivor 2021 Yiğit Poyraz aslen nereli, mesleği ne?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de finale az bir zaman kaldı ve son sekiz yarışmacı iddiasını sürdürüyor. Bu yarışmacılardan biri olan Yiğit Poyraz, Gönüllüler takımında yer alıyor. Mavi takımda mücadelesini devam ettiren Survivor Poyraz’a dair bilgiler, hayat hikayesi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 224 bin takipçisi bulunuyor.