Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor Poyraz, merak edilen isimler arasında yer alıyor. Esas adı Yiğit Poyraz olan fakat yarışmada Poyraz olarak anılan yarışmacı, şu an Survivor 2021 genel performans tablosun birinci sırada yer alıyor.  Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Yiğit Poyraz hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2021 19:55
Değiştirme Tarihi: 25.02.2021 19:55
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de rekabetin dozu her geçen gün artmaya devam ederken yarışmacılar sorgulanmaya devam ediliyor. Survivor Poyraz, Gönüllüler takımı ile çıktığı Survivor macerasında her bölüme damgasını vurmayı başarıyor. İzleyiciler, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli merak ediliyor. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler...

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı. Sosyal medya hesabında antrenman videolarını paylaşan Yiğit Poyraz, Instagram’da şu anda 4 bine yakın takipçiye sahiptir.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, KAÇ KİLO?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır.