Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor Poyraz, sevilen yarışmada iddiasını sürdürüyor. Gönüllüler takımı sonra Mavi takımda da başarılı performansı ile dikkat çeken Yiğit Poyraz, iki kez bireysel dokunulmazlık sembolü kazandı. Peki, Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 17:47
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 17:47
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Survivor Yiğit Poyraz hakkındaki bilgiler

Survivor 2021, her yeni bölümü ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Yarışmanın dikkat çeken ismi Survivor Poyraz, şampiyonluk yolunda mücadelesini sürdürüyor ve ikinci kez bireysel dokunulmazlık sembolü kazanmayı başardı. İzleyiciler, Survivor Poyraz hakkındaki bilgileri merak ediyor, yaşı, boyu kaç, aslen nereli gibi soruların cevaplarını araştırıyor. Survivor Yiğit Poyraz hakkında merak edilenler…

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde İzmir’de doğdu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a geldi. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. Bir yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim gördü. Survivor Poyraz, 8 yaşından beri basketbol oynuyor.

SURVİVOR POYRAZ NE İŞ YAPIYOR?

Yiğit Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

“POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır, mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını ifade eden Poyraz, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor'a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini sarf eden sporcu, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak 'Bu sene Survivor'da poyraz sert esecek' şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

YİĞİT POYRAZ NERELİ, BOYU KAÇ?

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz 26 yaşında ve aslen İzmirli. Ancak Bodrum’da büyüdüğünü ifade ediyor. 1.80 boyunda olan Yiğit Poyraz, 78 kilo.

SURVİVOR YİĞİT'İN INSTAGRAM HESABI

Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor. Genç sporcunun Instagram adresi ise: 'yigitpoyrazz’dır. Ve şu an 229 bin takipçisi bulunuyor.