Survivor Öykü Uysal kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Uysal hakkındaki bilgiler

Survivor Öykü Uysal kimdir merak ediliyor. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm heyecanıyla devam ederken yarışmacıların hayatları da araştırılmaya başlandı. Bu akşam oğluyla telefon görüşmesi yapan Survivor Öykü Uysal, izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Peki, Survivor Öykü Uysal kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 01.03.2021 21:11
Değiştirme Tarihi: 01.03.2021 21:11
Survivor Öykü Uysal kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Öykü Uysal hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de heyecan ve mücadele devam ediyor. Oğlu Aslan’dan uzakta, Dominik Cumhuriyeti’nde Survivor mücadelesi veren Öykü Uysal, izleyicilerin merak ettiği isimlerinden biri. Peki, Survivor Öykü Uysal kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Öykü Uysal hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR ÖYKÜ UYSAL KİMDİR?

Öykü Uysal, 2 Şubat 1990 İzmir doğumludur. Aslen İzmir’li olan güzel yarışmacı Uşak’ta yaşamaktadır. 2015 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde mezun olan başarılı yarışmacı, 7 yıl boyunca lisanslı bir şekilde hentbol oynamıştır. Atletik yapısının yaptığı sporla ilgili olduğunu belirten Öykü Uysal, yarışmalarda hırsına ve kazanma isteğini her daim ortaya koyacağını belirtiyor. Hentbolun yanı sıra ilgilendiği spor dalları arasında fitness da bulunan Öykü Uysal, hayatını sporsuz yaşayamayacağından bahsediyor. Sporun kendisi için çok önemli olduğunu dile getiriyor.

ÖYKÜ UYSAL NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Öykü Uysal’ın ne iş yaptığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Öykü Uysal hayatını büyük bir kısmını sporla geçiriyor ve spor salonu işletmeciliği yapmaktadır.

ÖYKÜ UYSAL EVLİ Mİ?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olan Öykü Uysal, güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Evli olan Öykü Uysal’ın Aslan isminde 1 erkek çocuğu vardır.

ÖYKÜ UYSAL’IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olan Öykü Uysal, fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İzleyiciler tarafından boyu ve kilosu merak edilen Öykü Uysal’ın boyu 1.70 kilosu ise 53’tür.

ÖYKÜ UYSAL’IN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasına katılan Öykü Uysal, güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. İzleyicilerin birçoğu Öykü Uysal’ın Instagram adresini merak ediyor. Öykü Uysal’ın Instagram adresi @oykuuysal1 şeklindedir. Güzel yarışmacının Instagram’da 2261 takipçisi bulunuyor.