Survivor Ogeday kimdir, kaç yaşında? Ogeday Girişken, Survivor All Star’da olacak mı?

Survivor Ogeday kimdir günün merak edilen konularından. Survivor All Star’da yer alabilecek isimleri açıklayan Acun Ilıcalı, erkek yarışmacılar arasında Ogeday Girişken’i de saydı. Bunun üzerine Survivor izleyicileri, Survivor Ogeday kimdir, kaç yaşında, hangi yıllar Survivor’a katıldı araştırmaya başladı. İşte Ogeday Girişken hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 19:42
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 19:42
Survivor Ogeday kimdir, kaç yaşında? Ogeday Girişken, Survivor All Star’da olacak mı?

Ogeday Girişken ismi Survivor All Star’da olabilecek yarışmacılardan biri. Acun Ilıcalı tarafından teklif götürülecek olanlardan biri olarak sayılması Survivor Ogeday’a dair bilgiler araştırılmaya başlandı. 2017’de şampiyon olan, 2019 Survivor’a da katılan Ogeday Girişken’e dair bilgiler haberimizde.

SURVİVOR OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken 1992 yılında Adana şehrinde doğdu ve beraberinde eğitim hayatına orada devam etti. Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü okumaya hak kazandı. Daha sonrasında lisans eğitimini tamamladı. Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday o yıllarda da ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe‘de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı.

Dünya sıralamalarına adını kazıyan Ogeday Girişken 2017 yılında Survivor 2017 yarışmasına katıldı. Yarışmanın başlamasının ardından Ogeday gerek karakteri ile gerek parkurlardaki performansı ile kısa zamanda bir adım öne geçmeyi başardı ve o sezonun şampiyonu oldu.

Dünya çapında gerçekleşen Litvanya' da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası'nda yarışmayı 8. sırada tamamladı.

Ogeday Girişken, 2018 yılında Bir Litre Gözyaşı dizisinde "Teoman" karakteriyle oyunculuk hayatına adımını attı.

Daha sonra 2019 yılında Savaşçı dizisinde "Astsubay Çavuş Demir Döğer" karakterini canlandırdı.