Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 22.05.2020

Survivor Nisa'yı daha önce böyle görmediniz! Herkes uyurken kalktı ve...

Survivor gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından Surivor Nisa, bu kez parkurdaki ve oyunlardaki mücadelesiyle değil, daha önce görmediğiniz bu görüntüsüyle hem şaşırttı hem de güldürdü. Akşam barakada takım arkadaşları uyurken, üzerine sardığı çarşafla kamera önüne yaklaşıp yüzünü farklı şekillere sokan Survivor Nisa'nın bu hallerini ilk kez acunn.com'da izleyeceksiniz.Survivor Nisa, akşam vakti barakada yaptıklarıyla güldürdü. Önce olduğu yerde dikilen, sonrasında ise barakayı kaydeden kameranın önüne yaklaşarak yüzünü şekilden şekile sokan Survivor Nisa'nın bu görüntülerini ilk kez izleyeceksiniz.

SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Survivor gönüllüler takımının dikkat çeken isimleri arasında yer alan Nisa Bölükbaşı'nın kim olduğu ve hayatıyla ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında? 

Survivor Nisa, 2 Temmuz 1998 yılında doğmuştur. 22 yaşında olan Nisa Bölükbaşı, Prag'da dünyaya gelmiştir. 6 yaşında geldiğinde Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başlayan Survivor Nisa, bu yaşlarda profesyonel olarak kayak yapmak için de davet edilmiştir. Ancak bu teklifi, yaşadığı kentin davet edildiği yere olan uzaklığı nedeniyle de geri çevirmek zorunda kalmıştır ailesi. 

15 yaşındayken yüzmeye ara veren Survivor Nisa, bu yaştan sonra voleybol oynamaya başlamıştır 2018 yılında Çek Cumhuriyeti'nde u20 kategorisinde ikincilik elde eden Nisa Bölükbaşı, hobi olarak çok sayıda spor disiplinini yapıyor.