Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Mert'ten konseyde adını yazan Ersin'e: Bunun adı sinsiliktir

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölümünde ünlüler takımından Survivor Mert'ten konseyde adını yazan Survivor Ersin hakkında konuştu. Survivor Mert takım arkadaşı Survivor Ersin için: "Bunun adı sinsiliktir" dedi. Survivor Mert, Survivor Ersin'e neden böyle söyledi? İşte o anlar... Survivor Mert’in konseyde adını yazan Ersin’e kızgınlığı devam ediyor. Survivor 2020 son bölümde dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında eleme adayı Mert çıkmıştı. Bunun üzerine Mert, ilk olarak Ersin’i suçlamıştı. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde Mert, ufak tefek şeyler hissettiğini fakat bu hissettiklerin olmamasını, sıkı dostları ile arasının bozulmamasını istediğini hatırlattı. Fakat konseyde bu hissettiklerinin de gerçekleştiğini de belirtti. Survivor Mert, konsey öncesinde Ersin’in gelip kendisini yazacağını söylemesi durumunda hiçbir şekilde ona kızmayacağını söyledi. Survivor Mert, Ersin’in kendisine söyleyemeden adını yazmasını ise sinsilik olduğunu söyledi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.