Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşındadır? Melis Sezer evli mi, boyu kaç?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Melis Sezer'in kim olduğu, birçok izleyici tarafından merak edilen ve araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Survivor 2021 ünlüler takımında yer alan Melis Sezer'in kişisel hayatıyla ilgili bilgiler merak ediliyor. 'Melis Sezer kimdir, kaç yaşındadır? Melis Sezer evli mi, boyu kaç?' Gibi aramaları internet üzerinden yapan vatandaşlar, Melis Sezer hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Peki, Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşındadır? Melis Sezer evli mi, boyu kaç? İşte hayatı hakkında bilgiler.

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 15:54
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 15:54
Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşındadır? Melis Sezer evli mi, boyu kaç?

Melis Sezer, Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alıyor ve ünlüler takımının dikkat çeken isimlerinden birisi olarak gösteriliyor. Milli Tenisçi olan Melis Sezer, bugüne dek ülkesine birçok başarı sağlamış kariyerli bir sporcu olarak biliniyor. Güçlü yapısı, boyu ve fiziğiyle dikkat çeken Melis Sezer'in özel hayatıyla ilgili de bilgiler araştırılıyor. Peki, Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşındadır? Melis Sezer evli mi, boyu kaç?

MELİS SEZER KİMDİR?

Türk milli tenisçi olan Melis Sezer, Enka Spor Kulübü oyuncusu olarak kariyerine devam ediyor. Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açtı. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor. 

SURVIVOR MELİS SEZER BOYU KAÇ?

Survivor izleyicilerinin merak ettiği konulardan biri de Melis Sezer'in boyu oldu. Survivor Melis Sezer, 1.68m. boyuna sahiptir. Öte yandan sosyal medya hesabı da bulunan Melis Sezer'in Instagram'daki kullanıcı adı 'melissezer__' dir. Başarılı tenisçi, sosyal medya hesabında da  sık sık tenis maçlarına ve antrenmanlarına ait fotoğrafları paylaşmaktadır. Sezer'in şu an itibariyle 5 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.