Survivor Melis kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Melis Sezer kaç yaşında, aslen nereli?

Survivor Melis, büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de Ünlüler takımında mücadele ediyor. Milli tenisçi olan Survivor Melis, bugün oynanan ödül oyununda takımına zaferi getiren atışları yaptı. Yarışmanın takipçileri, Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya, internette sorgulamaya başladı. İşte Survivor Melis Sezer’in hayatı, kariyeri…

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 00:27
Survivor Melis kimdir? Survivor 2021 yarışmacısı Melis Sezer kaç yaşında, aslen nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’in dikkat çeken yarışmacılarından biri de Melis Sezer. Milli tenisçi olan Survivor Melis, yarışmada performansıyla göz dolduruyor. Survivor’ın takipçileri, bu akşam ödül oyununda bir kez daha dikkatleri çeken Survivor Melis’in hayat hikayesini araştırmaya başladı. Peki, Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte 28 yaşındaki yarışmacı hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR MELİS SEZER KİMDİR?

Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açtı. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor.

SURVIVOR MELİS SEZER BOYU KAÇ?

 Survivor izleyicisinin merak ettiği bir diğer konu da, Survivor Melis Sezer’in boyu. Survivor Melis Sezer, 1.68 m. boyuna sahiptir.

INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Başarılı tenisçi, sosyal medya hesabında da sık sık tenis maçlarına ve antrenmanlarına ait fotoğrafları paylaşmaktadır. Sezer'in şu an itibariyle 5 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Melis Sezer'in Instagram'daki kullanıcı adı 'melissezer__' dir.