Survivor Melis kimdir, kaç yaşında? Survivor Melis Sezer nereli, boyu kaç?

Survivor Melis kimdir merak ediliyor. TV8’in sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler takımında yer alan Melis Sezer, performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Başarılı bir tenis kariyeri olan Survivor Melis hayatı, boyu kaç, nereli araştırılıyor. İşte Survivor Melis Sezer hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 18:20
Değiştirme Tarihi: 03.05.2021 18:20
Survivor Melis kimdir, kaç yaşında? Survivor Melis Sezer nereli, boyu kaç?

Survivor 2021 yarışmasının dikkat çeken ismi Melis Sezer, Ünlüler takımında yer alıyor. Grand Slam’a katılmaya hak kazanan ilk tenisçi olan Survivor Melis, yarışmada da bu yeteneğini gözler önüne seriyor. Peki, Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Melis Sezer biyografisi haberimizde.

SURVIVOR MELİS SEZER KİMDİR?

Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de doğdu. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

SURVIVOR MELİS SEZER BOYU KAÇ?

Survivor Melis Sezer, 1.68 m. boyuna sahiptir.

SURVIVOR MELİS'İN INSTAGRAM HESABI

Melis Sezer'in Instagram'daki kullanıcı adı 'melissezer__' dir. Başarılı tenisçi, sosyal medya hesabında da sık sık tenis maçlarına ve antrenmanlarına ait fotoğrafları paylaşmaktadır. Sezer'in şu an itibariyle 61 bin takipçisi bulunmaktadır.