Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Melis Sezer hakkındaki bilgiler

Survivor Melis Sezer kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’de Ünlüler takımından mücadele eden Melis Sezer, genç yaşında tenis dünyasında başarıları ile dikkat çeken isimlerden. Survivor’da da performansı ile dikkat çeken yarışmacı Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile araştırılıyor. İşte Survivor Melis Sezer hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 18.02.2021 18:52
Değiştirme Tarihi: 18.02.2021 18:52
Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Melis Sezer hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı mücadelesi devam ediyor. Survivor Türkiye’de oyunlar kadar yarışmacılar ve onların hayatları da izleyiciler tarafından merak edilip araştırılıyor. Ünlüler takımında yer alan tenisçi Melis Sezer de merak edilen isimlerden biri. Peki, Survivor Melis Sezer kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte başarılı yarışmacı hakkındaki merak edilenler…

SURVIVOR MELİS SEZER KİMDİR?

Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açtı. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor. Enka Spor Kulübü oyuncusudur.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR MELİS SEZER BOYU KAÇ?

Survivor izleyicisinin merak ettiği bir diğer konu da, Survivor Melis Sezer’in boyu. Survivor Melis Sezer, 1.68 m. boyuna sahiptir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR MELİS'İN INSTAGRAM HESABI

Melis Sezer'in Instagram'daki kullanıcı adı 'melissezer__' dir. Başarılı tenisçi, sosyal medya hesabında da sık sık tenis maçlarına ve antrenmanlarına ait fotoğrafları paylaşmaktadır. Sezer'in şu an itibariyle 5 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.