Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ünlüler yarışmacısı Melis Sezer biyografisi

Survivor Melis kimdir merak ediliyor. Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olan Melis Sezer, Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda yer alıyor. Kortlardaki performansını parkurda da gösteren Survivor Melis’in hayat hikayesi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2021 19:41
Değiştirme Tarihi: 25.01.2021 19:41
Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ünlüler yarışmacısı Melis Sezer biyografisi

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021’de heyecan devam ediyor. Yarışmanın sıkı takipçileri, program ile birlikte yarışmacıları da merak edip araştırıyor. Ünlüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından biri de Milli tenisçi Melis Sezer. İzleyiciler, Survivor Melis kimdir, kaç yaşında, nereli sorgulaması yapıyor ve kariyerini merak ediyor. İşte Survivor Melis Sezer’in biyografisi…

SURVIVOR MELİS SEZER KİMDİR?

Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de doğdu. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR MELİS SEZER BOYU KAÇ?

Survivor izleyicisinin merak ettiği bir diğer konu da, Survivor Melis Sezer’in boyu. Survivor Melis Sezer, 1.68 m. boyuna sahiptir.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR MELİS’İN INSTAGRAM HESABI

Öte yandan sosyal medya hesabı da bulunan Melis Sezer'in Instagram'daki kullanıcı adı 'melissezer__' dir. Başarılı tenisçi, sosyal medya hesabında da sık sık tenis maçlarına ve antrenmanlarına ait fotoğrafları paylaşmaktadır. Sezer'in şu an itibariyle 5 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.