Yayınlanma Tarihi: 30.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 30.04.2020

Survivor MasterChef oyununda tadım yapan Acun Ilıcalı'dan güldüren yorum: Öldürmeye mi çalışıyorsunuz?

Survivor Masterchef oyununda, kendilerinden istenen menüyü hazırlamak ve mücadele sonunda ödülü kazanmak için ellerinden gelen yarışmacılar, hazırladıkları yemekleri Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibinin beğenisine sundu. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımının hazırladıkları menü için Acun Medya ekibi bakın neler söyledi?Survivor son bölümünde MasterChef rüzgarı esti. Şef Mehmet Yalçınkaya ve Şef Somer Sivrioğlu'nun büyük yardımları ve katkılarıyla iki takım, kendilerine verilen sürede istenilen yemekleri yapmak için kıyasıya bir mücadeleye tutuştu. Survivor Masterchef oyununnda ünlüler takımının kaptanı Mert Öcal olurken, gönüllüler takımının kaptanı, MasterCHef Türkiye geçmişi de olan Yasin Obuz'du. Takımlar, hazırladıkları yemekleri, menüyü değerlendirecek olan Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibinin beğenisine sundu. İşte o anlar...

Survivor son bölümde neler yaşandı? 

Survivor’da dün akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ondan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış ise Ardahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.