Yayınlanma Tarihi: 30.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 30.04.2020

Survivor MasterChef ödül oyunu 29 Nisan 2020 | Survivor MasterChef izle

Survivor son bölümünde MasterChef oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler Survivor MasterChef oyunu için karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibinin jüri olarak tadım yaptığı, MasterChef Türkiye'nin değerli şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın uzaktan destek verdiği Survivor Masterchef oyununu kim kazandı? İşte o anlar...Survivor'da bu akşam MasterChef heyecanı yaşandı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, Dominik'e bağlandı ve görüntülü olarak yarışmacılara şeflik yaptı. Her iki takım da en güzel yemekleri pişirerek şeflerden tam not almaya çalıştı. Peki, Survivor'da MasterChef Türkiye yemek yarışmasını kim kazandı? İşte 29 Nisan MasterChef ödül oyununun kazanan takımı.

Survivor Masterchef oyununda ünlüler takımını destekleyen Somer Şef, gönüllüler takımını destekleyen isim ise Mehmet Yalçınkaya oldu. MasterChef Türkiye'nin bir diğer sevilen jürisi Danilo Zanna ise, oyuna kısa süreliğine bağlanarak tüm yarışmacılara başarılar diledi. Acun Ilıcalı ve Acun Medya'dan oluşan jüri ekibi, Survivor yarışmacılarının hazırladıkları yemekleri tattı. Peki Survivor'da kim kazandı?

Survivor MasterChef oyununu kim kazandı? Bu sorunun cevabı, Survivor son bölümünü izleyen yarışmacıları bir hayli şaşırttı. Acun Medya jürisi, yarışmacıların yemeklerine eşit puanı vererek, bir kazananın olmadığını dile getirdi. Oyun öncesi Acun Ilıcalı, yarışıı kazanan takımın, pişirdikleri yemekleri yiyeceğini açıklamıştı. Ancak kazanan çıkmayınca pişirilen yemekler, Survivor yarışmacılarına pay edildi ve 2 takım da yemeklerden faydalanabildi.