Survivor İsmail ne yaptı? Acun Ilıcalı, İsmail Balaban’la ilgili alınan kararı açıkladı!

Survivor İsmail ne yaptı günün merak edilen konusuydu. Survivor 2021 ada konseyinde Acun Ilıcalı, önemli bir konu diyerek İsmail Balaban’la ilgili duruma açıklık getirdi. Peki, Survivor İsmail ne yaptı? İşte tüm detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 01:03
Değiştirme Tarihi: 21.04.2021 01:03

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’e güne damga vuran olay, İsmail Balaban’ın yaptığı olay oldu. Survivor 2021’de Ünlüler takımından olan ve performansıyla dikkat çeken İsmail Balaban’la ilgili konuyu Acun Ilıcalı ada konseyinde açıkladı. İşte Survivor İsmail Balaban’a dair şok açıklamalar…

SURVİVOR İSMAİL NE YAPTI?

Survivor 2021’de merakla beklenen açıklamayı ada konseyinde Acun Ilıcalı yaptı. Survivor Türkiye’nin yeni bölümünde Acun Ilıcalı “Şimdi önemli bir konuya girmem gerekiyor. Bizim için çok önemli. Ve bu konu İsmail Balaban’la ilgili.” Dedi. Sonrasında “Geçtiğimiz gün olan bir olay, İsmail’le ilgili, çok üzücü bir durum. Bizim kabul etmemiz mümkün değil. Bu yarışma kurallarının tamamen dışında bir durum. Ve açıkçası çok net olmamız gereken bir durum.” Diyerek ekledi.

Acun Ilıcalı, İsmail Balaban’la ilgili duruma dair uzun bir toplantı yaptıklarını söyledi. Survivor İsmail’in yarışma kurallarına aykırı olarak yemek temin ettiğini açıkladı. Yemeği elde ettikten sonra bir görevli tarafından besini yememesi söylemesine rağmen İsmail, aç olduğu ifade etmiş ve yemeği yemiş.

Acun Ilıcalı, İsmail’in yaptığı bu hareketin bu sezon yakalanan İlayda, Batuhan, Hanzade, Aleyna Çalışkan ve Aleyna’nın durumundan daha farklı olduğunu ifade etti. Bu yüzden onlara verilen cezayla aynı olamayacağını söyledi. Bundan dolayı İsmail’e verilen ceza bundan sonraki 3 oyunda oynamama ve 3 yemek ödülünden faydalanamama oldu.

İsmail Balaban, verilen ceza karşısında “Bir art niyetim yoktu. Sadece çok aç olduğum ve zaten yakalandığım, ceza alacağımı bildiğim için yedim. Yapacak bir şey yok. Sonuç olarak cezayı yedik. Sonucuna katlanacağız. Hayırlısı olsun.” Dedi.