Survivor İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban kimdir, kaç yaşında?

Turan Balaban kimdir merak ediliyor. Survivor 2021’in iddialı isimlerinden İsmail Balaban’ın ikiz kardeşi olan Turan Balaban da güreş sporuyla ilgileniyor. İsmail Balaban ile girdiği turnuvalarda başarılar göstermiş, bazı maçlarda kardeşi ile rakip bile olmuş. Peki, Turan Balaban kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2021 19:13
Değiştirme Tarihi: 17.05.2021 19:13
Survivor İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2021’in en çok konuşulan ismi İsmail Balaban. Yarışmacının hayatı ile birlikte ikiz kardeşi Turan Balaban kimdir merak ediliyor. Turan Balaban da ikiz kardeşi İsmail Balaban gibi başarılı bir güreşçi. İşte Turan Balaban hakkındaki bilgiler…

İSMAİL BALABAN İKİZİ TURAN BALABAN KİMDİR?

3 Ağustos 1987 Antalya doğumlu olan Turan Balaban 34 yaşında. Antalya Elmalı Akçay köyünden olan İsmail Balaban ikiz kardeşi Turan Balaban da güreşçi. İkizi İsmail Balaban ile birlikte 2006 yılında güreşle ilgilenmeye başladı. Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban'ın ikizi Turan Balaban kardeşinin izinden gidiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Elmalı'nın Akçay köyünde çiftçilik yapan Hasan-Ümmü Gülsüm Balaban çiftinin ikiz çocuklarından biri olan (İsmail ve Turan Balaban) İsmail Balaban, küçük yaşta güreşe merak salmış, 17 yaşındayken eski yağlı güreş pehlivanlarından Ziya Talan'ın kendilerini keşfetmesiyle güreşi profesyonel olarak yapmaya başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.