Survivor İlayda kimdir? Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı olan İlayda Şeker kaç yaşında, nereli?

Survivor İlayda, bu akşam yapılan ada oylamasında haftanın ikinci eleme adayı oldu. Sevilen yarışmaya Gönüllüler takımında başlayan fakat Ünlüler takımına geçen İlayda Şeker, bir kez daha eleme potasına girince hakkında araştırmalar başladı. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 İlayda Şeker hakkındaki bilgiler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 23:49
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 23:49
Survivor İlayda kimdir? Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı olan İlayda Şeker kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Nefes kesen dokunulmazlık oyununda müthiş bir geri dönüş yaşandı ve dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında yapılan oylamada İlayda eleme potasına giren isim oldu. İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltiyorum sözler ile Survivor’a katılan İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor İlayda Şeker hakkında merak edilenler…

İLAYDA ŞEKER KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor'da yarışacak İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLAYDA ŞEKER MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etmiştir. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor.

"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.

SURVİVOR'IN İLK BÖLÜMÜNDE ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımına geçmiştir. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.