Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 eleme adayı İlayda Şeker nereli, boyu kaç?

Survivor İlayda Şeker, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Sempatik tavırlarıyla bilinen İlayda Şeker, Ünlüler takımında yer alıyor. Bu hafta eleme potasına giren Survivor İlayda’ya dair bilgiler eleme konseyi öncesinde araştırılıyor. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte İlayda Şeker hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 18:51
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 18:51
Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 eleme adayı İlayda Şeker nereli, boyu kaç?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de Ünlüler takımında yer alan İlayda Şeker, son zamanlardaki performansı ile dikkatleri yine üzerine çekti. Bu hafta eleme adayı olan Survivor İlayda, yarışmaya Gönüllüler takımında başlamış, ilk gün yapılan oylama ile Ünlüler takımına geçmişti. Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte İlayda Şeker hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi.

İLAYDA ŞEKER MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli işlerde uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etti. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor.

"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.

INSTAGRAM HESABI

İlayda Şeker, Instagram hesabını “ilayda13seker” ismi ile kullanmaktadır. Yarışma öncesinde ki abone sayısı 2700 iken şu sıralarda 84 bini geçmiş durumda. Ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

SURVİVOR'IN İLK BÖLÜMÜNDE ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımına geçmiştir. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.