Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021'e veda eden İlayda Şeker nereli, boyu kaç?

Survivor İlayda, bu hafta adaya veda eden isim oldu. Survivor 2021’in sempatik yarışmacısı İlayda Şeker, sezona Gönüllüler takımında başlamıştı ve ilk gün oylama ile Ünlüler takımına geçmişti. Bu akşam yapılan eleme konseyi sonrasında yarışmaya veda eden İlayda Şeker hakkındaki bilgiler yaşı, boyu kaç araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 00:22
Değiştirme Tarihi: 28.04.2021 00:22
Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021'e veda eden İlayda Şeker nereli, boyu kaç?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de merak edilen yarışmacılardan olan İlayda Şeker, bu hafta elenen isim oldu. Survivor 2021’in ilk gününde Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen İlayda Şeker, son günlerde artan performansıyla dikkat çekmeye devam ediyordu. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor İlayda Şeker boyu kaç, aslen nereli? İşte İlayda Şeker hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi.

İLAYDA ŞEKER MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli işlerde uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etti. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.

INSTAGRAM HESABI

İlayda Şeker, Instagram hesabını “ilayda13seker” ismi ile kullanmaktadır. Yarışma öncesinde ki abone sayısı 2700 iken şu sıralarda 84 bini geçmiş durumda. Ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

SURVİVOR'IN İLK BÖLÜMÜNDE ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımına geçmiştir. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.