Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor İlayda boyu kaç? İlayda Şeker hakkındaki bilgiler

Survivor İlayda, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Survivor 2021’de sezona Gönüllüler takımından başlayıp ilk hafta Ünlüler takımına geçen İlayda Şeker, son günlerdeki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi yine başardı. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte İlayda Şeker hakkındaki bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2021 17:34
Değiştirme Tarihi: 18.04.2021 17:34
Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor İlayda boyu kaç? İlayda Şeker hakkındaki bilgiler

İlayda Şeker, TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma Survivor 2021’de Ünlüler takımında yer alıyor. Yarışmanın en sempatik ismi olan Survivor İlayda, spor geçmişi olmamasına özellikle son haftalarda performansı ve çıkışlarıyla merak edilen bir isim oldu. Yarışmacıya dair bilgiler Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç soruları ile araştırılıyor. İşte Survivor İlayda Şeker hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi.

İLAYDA ŞEKER MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli işlerde uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etti. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor.

"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.

INSTAGRAM HESABI

İlayda Şeker, Instagram hesabını “ilayda13seker” ismi ile kullanmaktadır. Yarışma öncesinde ki abone sayısı 2700 iken şu sıralarda 84 bini geçmiş durumda. Ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

SURVİVOR'IN İLK BÖLÜMÜNDE ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımına geçmiştir. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.