Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı İlayda Şeker hakkındaki bilgiler

Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda yer alan İlayda Şeker, yarışmanın merak edilen isimlerinden. Survivor Türkiye 2021 sezonu ilk haftasında Gönüllülerden Ünlüler takımına geçen Survivor İlayda, yarışmanın neşe kaynağı haline geldi. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Survivor 2021 yarışmacısı İlayda Şeker hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 28.02.2021 18:02
Değiştirme Tarihi: 28.02.2021 18:02
Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 yarışmacısı İlayda Şeker hakkındaki bilgiler

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 yarışmasında heyecan gittikçe artıyor. Survivor 2021’de Ünlüler takımında yer alan İlayda Şeker, yarışmanın en renkli kişiliğine sahip. SMS birincisi olmayı başaran Survivor İlayda, ada farklı kostümleri ile de izleyicilerin dikkatini çekiyor. Peki, Survivor İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte İlayda Şeker hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi.

İLAYDA ŞEKER MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etmiştir. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor.

"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.

SURVİVOR'IN İLK BÖLÜMÜNDE ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımıına geçmiştir. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.