Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ünlüler’de SMS birincisi İlayda Şeker oldu!

Survivor İlayda, Ünlüler takımının bu haftaki SMS birincisi oldu. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken İlayda Şeker, Survivor 2021’de Gönüllüler takımıyla başladığı macerasına ilk haftada geçtiği Ünlüler takımından devam ediyor. 5. Hafta SMS sıralamasında birinci olması ile herkesi şaşırtan Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 00:24
Değiştirme Tarihi: 10.02.2021 00:24
Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Ünlüler’de SMS birincisi İlayda Şeker oldu!

Her bölümü ayrı bir heyecanla takip edilen Survivor 2021’de bu haftanın SMS birincilerinden biri de İlayda Şeker oldu. Gönüllüler takımı ile sezona başlayan, ilk haftasında oylama ile Ünlüler takımına geçen Survivor İlayda, yarışmada neşeli ve komik halleri ile izleyicilerin beğenisini kazandı. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte İlayda Şeker hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor'da yarışacak İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ailesiyle yaşayan yarışmacı, Sakarya Üniversitesi’nde okuduktan sonra İstanbul’da yaşayan dedesinin yanına geldi.

İLAYDA ŞEKER MESLEĞİ NE?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacılarından İlayda Şeker, Survivor öncesi çeşitli uğraştığını belirtiliyor. İlayda Şeker şu anda çalışmadığını ifade etmiştir. Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni sezon tanıtımında İlayda Şeker, dikkat çeken bir cümle kuruyor ve "İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum" diyor ve Survivor'da iddialı olduğunu belirtiyor.

"OYUN OYNANMADAN NE KAZANILIR NE KAYBEDİLİR"

İlayda Şeker, renkli bir kişiliği olduğunu ve sporcu kimliği olmadan da bir şey başarabileceğine inanan bir isim olduğunu vurguluyor.  Survivor İlayda Şeker, ‘Hiçbir oyun oynanmadan ne kazanılır ne de kaybedilir. Ben bu oyunu kaybetmeye değil, kazanmaya geliyorum' ifadelerini kullanıyor. Öte yandan İlayda Şeker'in özel hayatına dair bilgiler de araştırılan konular içerisinde yer alıyor. Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İlayda Şeker'in evli olmadığı biliniyor.

SURVİVOR'IN İLK BÖLÜMÜNDE ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

Survivor İlayda Şeker, 2021 Survivor'ın ilk bölümünde gerçekleştirilen konseyle birlikte gönüllüler takımından ünlüler takımına geçmiştir. Konseyde Acun Ilıcalı, gönüllüler takımına tek tek sorarak, ünlüler takımına kimin gitmesi gerektiği sorusunu yöneltti. İlayda Şeker gelişmenin ardından, 'mavi takımda yarışmak nasip olmadı Acun Bey, ünlüler yarışacağım kazanacağım, eminim, üzgünüm bu takımdan gittiğim için' demiştir.