Survivor Hanzade kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Hanzade, bu sezon Gönüllüler takımında yer alıyor. Yarışma tüm heyecanıyla devam ederken izleyiciler de yarışmacılarını hayatlarını araştırıyor. Daha önce sunuculuk yaptığı Survivor’a bu sefer yarışmacı olarak katılan Hanzade Ofluoğlu, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle sunuculuğa ara vermek zorunda kaldı. Peki, Survivor Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 23:09
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 23:09
Survivor Hanzade kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da Gönüllüler takımında yarışan Hanzade Ofluoğlu, yarışmanın takipçileri için tanıdık bir sima. Daha önce yarışmada sunuculuk yapan Survivor Hanzade, bu sene elemeleri aşarak yarışmacı olarak girmeye hak kazandı. Bu akşam, ada konseyinde potaya girecek isimler arasında yer alan Survivor Hanzade’nin hayat hikayesi araştırılıyor. Peki, Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor?

SURVİVOR HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR?

Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de doğdu. 32 yaşında olan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Hanzade Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu.

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul’da Var mısın Yok musun yarışmasına başvuruyor. Bu başvuruyu yaptıktan sonra yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor Hanzade Ofluoğlu: Başvurdum ve başvurumdan çok uzun süre sonra telefon geldi. Gerçekten beklemiyordum. Çekimler sırasında Acunmedya’yı yakından tanıma fırsatım oldu. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma ortamları olduğunu gördüm. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Bey’den beklemediğim bir teklif geldi. ‘Bizimle çalışmak ister misin?’ dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Koç Üniversitesi’nden mezun olalı 2 ay olmuştu ve hayalim olan medya sektöründe bulabileceğim en güzel işi bulmuştum. Acun Bey’in asistanı olarak işe başladım.

Var mısın? Yok musun yarışmasında tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

Survivor dahil birçok programın sunuculuğunu yapan Hanzade Ofluoğlu, 5 yıl boyunca bu görevi yaptıktan sonra spora yöneldiğini belirtiyor. Sonrasında sporun hayatında büyük bir yer tuttuğunu açıklayan Hanzade Ofluoğlu, 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor.

Survivor Hanzade, üniversite yıllarında tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlenmiştir. Hanzade Ofluoğlu ve Saygun Ofluoğlu 10 yılı aşkın süredir evlidir.

Hanzade Ofluoğlu’nun Instagram hesabına “ofhanzade” kullanıcı adından ulaşabilirsiniz.