Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Hanzade Ofluoğlu hakkındaki bilgiler…

Survivor Hanzade kimdir merak ediliyor. Survivor 2021 yarışmacısı olan Hanzade Ofluoğlu, Gönüllüler takımında yer alıyor. Hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Survivor Hanzade, yarışmanın merak edilenler isimleri arasında yer alıyor. Peki, Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Hanzade Ofluoğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 20:42
Değiştirme Tarihi: 06.04.2021 20:42
Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Hanzade Ofluoğlu hakkındaki bilgiler…

Sevilen yarışma Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yer alan Hanzade Ofluoğlu dikkat çeken isimlerden biri. Daha önce sunuculuk yaptığı programda yarışan Survivor Hanzade, bir dönem hastalığı nedeniyle zor günler geçirmiş. Survivor Hanzade kimdir, kaç yaşında, nereli? Hanzade Ofluoğlu hakkında merak edilenler…

SURVİVOR HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR?

Hanzade Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de doğdu. 32 yaşında olan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazanan Hanzade Ofluoğlu’nun İstanbul seyahati ve başarılarla dolu kariyeri başlamış oldu.

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul’da Var mısın Yok musun yarışmasına başvuruyor. Bu başvuruyu yaptıktan sonra yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor Hanzade Ofluoğlu:

“Başvurdum ve başvurumdan çok uzun süre sonra telefon geldi. Gerçekten beklemiyordum. Çekimler sırasında Acunmedya’yı yakından tanıma fırsatım oldu. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma ortamları olduğunu gördüm. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Bey’den beklemediğim bir teklif geldi. ‘Bizimle çalışmak ister misin?’ dediğinde hiç düşünmeden evet dedim. Koç Üniversitesi’nden mezun olalı 2 ay olmuştu ve hayalim olan medya sektöründe bulabileceğim en güzel işi bulmuştum. Acun Bey’in asistanı olarak işe başladım.”

HANZADE OFLUOĞLU NE İŞ YAPIYOR?

Var mısın Yok musun? adlı yarışmada tüm Türkiye onu tanıdı. Yarışmanın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın teklifi ile Acun Medya bünyesinde çalışmaya başladı. 2010 yılında Acun Medya tarafından hazırlanan “Yok Böyle Dans” programı sunuculuğu yaptı. Survivor yarışmaların sunuculuğu yaptı. O Ses Türkiye programında görev aldı.

Survivor dahil birçok programın sunuculuğunu yapan Hanzade Ofluoğlu, 5 yıl boyunca bu görevi yaptıktan sonra spora yöneldiğini belirtiyor. Sonrasında sporun hayatında büyük bir yer tuttuğunu açıklayan Hanzade Ofluoğlu, 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyor.

SURVİVOR HANZADE EVLİ Mİ?

Survivor Hanzade, üniversite yıllarında tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılında evlenmiştir. Hanzade Ofluoğlu ve Saygun Ofluoğlu 10 yılı aşkın süredir evlidir.

SURVİVOR HANZADE INSTAGRAM HESABI

Hanzade Ofluoğlu’nun Instagram hesabına “ofhanzade” kullanıcı adından ulaşabilirsiniz. Survivor 2021 yarışmacısı olan Hanzade Ofluoğlu’nun şu anda 62,8 bin takipçisi bulunuyor.