Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 26.04.2020

Survivor gönüllüler takımında Yasin çatlağı!

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 57. bölümünde gönüllüler takımında Survivor Yasin gerginlii yaşandı. Takım arkadaşları Survivor Yasin'e 1. dokunulmazlık ve ödül oyununda yaptığı hareketlerden dolayı tepki gösterdi. İşte o anlar...Survivor 2020 yeni bölümde Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyun sonrasında Yasin’in davranışlarını tartıştı. Survivor’da bugün oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Yasin, sayı kaybedince çılgına dönmüş ve takım arkadaşlarına da bağırmıştı. Yasin’in kaybettiği sayı sonrasında ise Ünlüler takımı, skoru 7-0’dan 7-5’e kadar taşıdılar. Kampta bu konu açılınca Yasin “Bunu bir tek ben yapmıyorum. Uzun süredir aç kaldık. Sayı kaybetmeye tahammülümüz yok. Bu yüzden sayı kaybedince sinirleniyoruz” dedi. Berkan’ın yaptığını eleştirmesi üzerine Yasin “Senin bizi anlaman için bizim çektiklerimizi çekmen gerekir” diye karşılık verdi. Karşılıklı geçen konuşmalarda ara sıra tansiyon yükseldi. Gönüllüler takımı, ortak bir şekilde Yasin’in uyarılmasını, takımın motivasyonunu bozduğunu ve Ünlüler takımına koz verdiği konusunda karar birliğine vardı.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

24 NİSAN SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da erzak oyunu takımlar için ayrı bir önem taşıyor. Özellikle açlıkla mücadele verilen Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler takımları, haftalık erzağı kazanmak uğruna yoğun emek harcadı. Gönüllüler, avantaj oyununu kazanarak oyun öncesinde önemli bir avantaj elde etti. Survivor’da erzak oyunu ilk bölümü, iki takım arasında gitti geldi. Fakat 5-5’ten sonra Gönüllüler aradaki farkı açmaya başladı. Ve üst üste beş sayı kazanarak skoru 10-5’e getirmeyi başardı. Erzak oyununu kazanan Gönüllüler, uzun bir aradan sonra erzak paketine kavuşmanın sevincini yaşadı.

23 NİSAN VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor son bölümünde Acun Medya ile Survivor yarışmacılarının karşı karşıya geldiği voleybol maçında nefesler tutuldu. Ödülü açıklayan Ilıcalı, "Eğer biz kazanırsak, bizi tutanlar pilav, et, salata ve tatlı yiyecek. Karşı takım kazanırsa onları tutanlara ise karışık ızgara et, yoğurt, salata, içecek ve 3 çeşit tatlı veriyorum" dedi. Acun Ilıcalı, İrem ve Nisa'dan oluşan Acun Medya takımı ile Evrim, Ardahan ve Cemal Can'dan oluşan takım arasındaki voleybol maçı büyük heyecana sahne oldu. Voleybol maçını kazanan takım ise 3-0'lık skorla Acun Medya oldu.

23 NİSAN ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in 55. bölümünde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacıların eğlenceli vakit geçirdiği ve birbirine üstünlük kurarak ödüle ulaşmak istediği Anlat Bakalım oyununda, sadece bir takım ödülün sahibi oldu. Frambuazlı cheesecake ve soğuk kahve ödüllü Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı, 10-2 gibi farklı bir skorla kazandı.