Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Gonca Kakar nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Gonca kimdir merak ediliyor. Survivor 2021 tüm heyecanıyla devam ediyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinde Gonca Kakar, yedeklerden gelmiş ve Ünlüler takımına katılmıştı. Peki, Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Survivor 2021 Gonca Kakar hakkında tüm merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2021 18:10
Değiştirme Tarihi: 20.03.2021 18:10
Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Gonca Kakar nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021’de Ünlüler takımında mücadele eden Gonca Kakar, yedeklerden geldiği yarışmada adından çokça söz ettiriyor. Survivor Türkiye, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatıyor. Yarışmacıların hayat hikayeleri de izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Survivor Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gonca Kakara biyografisi haberimizde.

SURVIVOR GONCA KAKAR KİMDİR?

Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989’da doğdu. 32 yaşındaki Survivor Gonca Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Beden eğitimi öğretmeni olan Gonca Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Sosyal medyada sık sık spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

SURVIVOR GONCA KAKAR BOYU KAÇ?

Ünlüler takımına yeni bir soluk kazandıran Gonca Kakar, 1.77 boyunda ve 64 kg ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmenin vazgeçilmezleri olduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

 “KADIN ŞAMPİYON OLARAK AYRILMAK İSTİYORUM”

Survivor Gonca, yarışmaya katılmadan önce verdiği röportajda, Survivor'ın kendisi için tamamlanma duygusunu ifade ettiğini dile getiriyor. Sporculuk hayatındaki yarım kalmış başarı duygusunu Survivor'da tamamlamak isteyen Survivor Gonca Kakar, uzun süredir beklenen 'kadın şampiyon' olarak yarışmadan ayrılmak istediğini ifade ediyor.

GONCA KAKAR SOSYAL MEDYA HESABI NE?

Gonca Kakar'ın gonca.kakar kullanıcı adıyla bir Instagram hesabı bulunmaktadır.