Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Gonca Kakar aslen nereli, mesleği nedir?

Survivor Gonca yarışmanın dikkat çeken ve merak edilen isimlerinden biri. Yaklaşık iki hafta önce yedeklerden gelen Gonca Kakar, ünlüler takımına katılmış ve yarışmada performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Gonca Kakar hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 14.02.2021 18:35
Değiştirme Tarihi: 14.02.2021 18:35
Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 yarışmacısı Gonca Kakar aslen nereli, mesleği nedir?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de heyecan devam ediyor. Survivor 2021’e iki hafta yedeklerden gelen Gonca Kakar, adadaki macerasına Ünlüler takımı ile devam ediyor. Hırslı, mücadeleci ve uzun boyuyla dikkat çeken Survivor Gonca Kakar, izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Peki, Survivor Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacı hakkında merak edilenler…

SURVIVOR GONCA KAKAR KİMDİR?

Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989’da dünyaya geldi. 32 yaşındaki Survivor Gonca Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Beden eğitimi öğretmeni olan Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Sosyal medyada sık sık spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

SURVIVOR GONCA KAKAR BOYU KAÇ?

Ünlüler takımına yeni bir soluk kazandıran Gonca Kakar, 1.77 boyunda ve 64 kilogram ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmenin vazgeçilmezleri olduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

 “KADIN ŞAMPİYON OLARAK AYRILMAK İSTİYORUM”

Survivor Gonca, yarışmaya katılmadan önce verdiği röportajda, Survivor'ın kendisi için tamamlanma duygusunu ifade ettiğini dile getiriyor. Sporculuk hayatındaki yarım kalmış başarı duygusunu Survivor'da tamamlamak isteyen Survivor Gonca Kakar, uzun süredir beklenen 'kadın şampiyon' olarak yarışmadan ayrılmak istediğini ifade ediyor.

GONCA KAKAR SOSYAL MEDYA HESABI NE?

Gonca Kakar'ın gonca.kakar kullanıcı adıyla bir Instagram hesabı bulunmaktadır.