Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'den elenen Gonca Kakar hakkındaki bilgiler

Survivor Gonca kimdir merak ediliyor. Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu hafta elenen yarışmacı Gonca Kakar oldu. Ünlüler takımında yer alan Survivor Gonca, yarışmaya yedeklerden dahil olmuştu. Peki, Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? İşte Survivor 2021'e veda eden Gonca Kakar hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 00:39
Değiştirme Tarihi: 24.03.2021 00:39
Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'den elenen Gonca Kakar hakkındaki bilgiler

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam Gonca Kakar yarışmaya veda etti. Yedeklerden dahil olduğu yarışmada Ünlüler takımında yarışan Gonca Kakar kimdir merak ediliyor. Peki, Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Gonca Kakar boyu kaç? Survivor Gonca Kakar hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVIVOR GONCA KAKAR KİMDİR?

Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989’da doğdu. 32 yaşındaki Survivor Gonca Kakar, Mersin Üniversitesi BESYO mezunu. Beden eğitimi öğretmeni olan Gonca Kakar, pilates eğitmenliği de yapıyor. Sosyal medyada sık sık spor yaptığı anlara dair paylaşımlarda bulunana Gonca Kakar, bu alanda yaşamını sürdürdüğünü ifade etmektedir.

SURVIVOR GONCA KAKAR BOYU KAÇ?

Ünlüler takımına yeni bir soluk kazandıran Gonca Kakar, 1.77 boyunda ve 64 kg ağırlığında. Dalış yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmenin vazgeçilmezleri olduğunu söyleyen Survivor Gonca’nın yarışma için iddiası da büyük.

 “KADIN ŞAMPİYON OLARAK AYRILMAK İSTİYORUM”

Survivor Gonca, yarışmaya katılmadan önce verdiği röportajda, Survivor'ın kendisi için tamamlanma duygusunu ifade ettiğini dile getiriyor. Sporculuk hayatındaki yarım kalmış başarı duygusunu Survivor'da tamamlamak isteyen Survivor Gonca Kakar, uzun süredir beklenen 'kadın şampiyon' olarak yarışmadan ayrılmak istediğini ifade ediyor.

GONCA KAKAR SOSYAL MEDYA HESABI NE?

Gonca Kakar'ın gonca.kakar kullanıcı adıyla bir Instagram hesabı bulunmaktadır.