Survivor Gonca Kakar kimdir? Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Gonca Kakar'ın kim olduğu birçok izleyici tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Beden eğitimi öğretmeni olan Gonca Kakar güçlü fiziği ve atletik yapısıyla dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Gonca Kakar kimdir? Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Yayınlanma Tarihi: 01.02.2021 14:29
Değiştirme Tarihi: 01.02.2021 14:29
Survivor Gonca Kakar kimdir? Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı Gonca Kakar'ın kim olduğu izleyicilerin en çok merak edip araştırdığı isimlerin başında yer almaya başladı. Fiziğiyle ve hırslı yapısıyla dikkat çeken Gonca Kakar'ın Survivor'da nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor. Peki, Survivor Gonca Kakar kimdir? Gonca Kakar kimdir, kaç yaşında ve nereli?

SURVİVOR GONCA KİMDİR?

Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımının yeni yarışmacısı olan Gonca Kakar'ın kim olduğu izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Gonca Kakar 1 Temmuz 1989 doğumludur. Mersin Üniversitesi'nde eğitim gören Gonca Kakar BESYO okumuştur. Beden eğitimi öğretmeni ve pilates eğitmeni olan Gonca Kakar güçlü fiziğini yaptığı sporlara borçlu.

1.77 boyunda ve 64 kilo olan Gonca Kakar'ın hobileri arasında dalış yapmak (scuba diving), spor yapmak, kitap okumak, yeni müzikler ve yerler keşfetmek yer alıyor.