Survivor finali ne zaman? Survivor 2021 ne zaman bitiyor, final ne zaman, nerede yapılacak?

Survivor finali ne zaman merak ediliyor. Ocak ayında başlayan ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan Survivor Türkiye’de 2021 sezonunda beş yarışmacı kaldı. Bu yarışmacılar arasında bu hafta yapılacak bir eleme ile yarı finale kalan isimler belli olacak. Konseyde Acun Ilıcalı, finale dair detaylar verirken izleyicilerin Survivor 2021 ne zaman bitiyor sorgulaması artmaya başladı.  Peki, Survivor 2021 finali ne zaman, nerede yapılacak?

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 18:15
Değiştirme Tarihi: 19.06.2021 19:29

TV8 ekranlarından büyük bir heyecanla ve ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de altı aylık maratonda geriye beş yarışmacı kaldı. Ocak ayında başlayan yarışmada son olarak Dora elendi. Heyecanın dorukta olduğu yarışmada Acun Ilıcalı, ada konseyinde Survivor final tarihine dair kısa bir süre kaldığını söyledi. İzleyiciler Aleyna, Poyraz, Ayşe, İsmail ve Berkay arasından kimin şampiyon olacağını merak ediyor. Aynı zamanda Survivor finali tarihi de başka bir merak konusu. Peki, Survivor finali ne zaman? Survivor 2021 ne zaman bitecek, final nerede yapılacak? İşte Survivor 2021 finaline dair bilgiler…

SURVİVOR NE ZAMAN BİTİYOR, FİNAL NE ZAMAN?

Survivor 2021, sezona 24 yarışmacı ile Ocak ayının 9’unda başladı. Dominik Cumhuriyeti’nde yaklaşık altı ay süren mücadelede finale adım adım gidiliyor. Survivor 2021'in yarı finali 24 Haziran Perşembe günü, finali 25 Haziran Cuma günü yapılacak. Survivor finali ve yarı finali İstanbul’da yapılacak.

SURVİVOR’DA EN SON KİM ELENDİ, GERİYE KİMLER KALDI?

Survivor Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunları başlaması ile elemeler hız kazandı. Üç dokunulmazlık oyunu sonrasında üç isimden birisi yarışmaya veda etti. Steven ve Batuhan’dan sonra son olarak Survivor’a veda eden isim Dora oldu. Böylece Mavi takımdan Ayşe ve Poyraz, Kırmızı takımdan Berkay, Aleyna, İsmail Survivor 2021’de geriye kalan beş isim oldu.