Survivor Evrim’in son durumu nedir? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Evrim Keklik, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden. Yeni bölüm tanıtımında Survivor Evrim’in parkurda düştüğü ve acı içinde kaldığı anları gören izleyenler, yarışmacının son durumu nedir merak ediyor. Peki, Survivor Evrim’e ne oldu, son durumu nedir? Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2022 18:26
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 23:06

Büyük heyecanla izlenen Survivor 2022 All Star yarışmacılarından birisi de Evrim Keklik. 2020 sezonunda başarılı performansıyla adında çokça söz ettiren Evrim Keklik, başarılı bir voleybol kariyerine sahip. Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununda talihsiz bir kaza geçiren Survivor Evrim’in görüntüleri merak konusu oldu. Peki, Survivor Evrim’in son durumu nedir? Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Evrim hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR EVRİM'İN SON DURUMU NEDİR?

Bu akşam oynanan dördüncü dokunulmazlık oyunu sırasında Evrim, engelden ayağı üzerine düştü ve bileği yan döndü. Bir anda acı içinde kalan Evrim'e ilk müdahaleyi anında Doktor Serhat Ömercikoğlu yaptı. Sonrasında ise Evrim'i tedavisi için hastaneye götürdü. Yapılan kontroller sonrasında Evrim'in ayağında kırık, çıkık olmadığı tespit edildi. Evrim, ayağında şiş ve ödem olduğunu söyledi. Evrim'in yakın bir zamanda oyunlara dönmesi bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Evrim Keklik, 14 Mart 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Evrim Keklik, baba tarafından aslen Çankırılıdır ve Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur.

Evrim Keklik, Fenerbahçe'de voleybola başladı. Ardından voleybola ara vermeden 10 yıl devam eden Keklik, Galatasaray'a transfer oldu. Galatasaray'da 1 yıl oynayan Keklik, 2010-2011 yılları arasında Ereğli Belediyespor kadın voleybol takımına transfer edilmiş ancak omuzunda yaşadığı bir sakatlık nedeniyle voleybolu bırakmak zorunda kaldı.

Şu an bir takımda yüzme antrenörlüğü yapan Evrim Keklik, aynı zamanda sualtı hokeyiyle ilgilenmektedir. 2020'de TV8'de yayınlanan Survivor 2020'de yarışmacı olarak yer almıştır.

EVRİM KEKLİK’İN INSTAGRAM HESABI NE?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik’in Instagram hesabı izleyiciler tarafından merak ediliyor. ‘evrimkeklik’ kullanıcı adıyla Instagram’da yer alan başarılı yarışmacının 575 bin takipçisi bulunuyor.

EVRİM KEKLİK’İN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik hakkında detaylı bilgiler merak ediliyor Fiziksel özellikleri merak edilen yarışmacı hakkında internetten araştırmaya yapılıyor. 30 yaşında olan Evrim Keklik, 1.67 cm boyunda ve 59 kilo ağırlığındadır.