Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2020

Survivor Evrim sayıyı aldı, gidip Nisa'ya sarıldı

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 73. bölüm ödül oyununda gönüllüler takımından Survivor Evrim sayıyı aldı, gidip takım arkadaşı Survivor Nisa'ya sarıldı. Survivor Nisa oyun sırasında neden ağlamaya başladı? İşte Survivor 2020' gönüllüler takımından duygu dolu anlar...Survivor 2020 yeni bölümde Evrim’in aldığı sayıdan sonra Nisa’ya sarılması ile duygusal anlar yaşandı. 11 Mayıs 2020 tarihli Survivor 73. bölümde büyük ödülü kazanmak için iki takım kıyasıya mücadele verdi. Survivor’da ödül oyununda skor 8-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. Büyük ödül oyununda iki yarışmacı kritik bir sayı için karşı karşıya geldi. Her adımın, her atışın, her hamlenin çok kritik olduğu oyunun bu döneminde 2 kadın yarışması her şeylerini ortaya koydu. Atışlara az bir farkla önde gelen Ünlülerden Aycan oldu. Survivor Evrim, atışların ilk aşamasında sadece iki atışı kaçırdı ve dört tane seramiği kırmayı başardı. Son seramiği de kırıp sayıyı alan Evrim, morali bozuk olan Nisa’ya “Ağlama kurban olduğum ağlama biz gideceğiz” diyerek sarıldı ve onu neşelendirmeye çalıştı.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.