Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor Panorama yorumcusu Evrim Keklik nereli?

Survivor Evrim Keklik kimdir merak ediliyor. Survivor 2020’de adından çokça söz ettiren son sekiz yarışmacı arasına girmeyi başaran Evrim Keklik, Survivor Panorama’da yorumculuk yapıyordu. Birleşme partisine katılan Survivor Evrim Keklik, bu akşam Anlat Bakalım oyununda hünerlerini gösterecek. Peki, Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 29.03.2021 18:37
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 18:37
Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor Panorama yorumcusu Evrim Keklik nereli?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam özel konukların katılacağı Anlat Bakalım oyunu ekrana gelecek. Survivor Evrim Keklik de programa katılacak ve kahkaha dolu anlar yaşanacak. Survivor izleyicileri, geçen sezonun başarılı ismi Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli sorgulamaya başladı. İşte Survivor Panorama yorumcusu Evrim Keklik hakkındaki bilgiler…

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Evrim Keklik, 14 Mart 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Lisans mezunu olan Evrim Keklik, Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde tamamladı. Voleybol ve Sualtı Hokeyi sporları yapan Evrim Keklik, fanatik Galatasaray taraftarıdır.

Aslen Çankılırı olan Evrim Keklik, ilk voleybol kariyerine henüz 7 yaşındayken Fenerbahçe Spor Kulübü altyapısında başladı ve 10 yıl boyunca burada oynamaya devam etti. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldu ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferi gerçekleşti.

Sonraki dönemde Galatasaray takımına transfer olmuş ve voleybol kariyerine burada devam etmiştir. Omzundan yaşamış olduğu sakatlık sonrasında Evrim Keklik, voleybola uzun bir ara vermek zorunda kalmıştır. 

Ankara'da bulunan Gazi Üniversitesi'nde BESYO bölümünde eğitim alan Evrim Keklik, üniversite dönemlerinde 4 yıl boyunca yüzme sporu ile yakından ilgilenmiştir. Okuldan yüzme antrenörü olarak mezun olmuştur. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaklaşık olarak 7 yıl kadar süren Üniversite eğitimi sonrasında İstanbul'a ailesinin yanına dönen Evrim Keklik, Turkcell ve Alpella markalarının reklamlarında oynamıştır. 2018 yılında Evrim Keklik, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış, 30.000 TL ödül kazanarak yarışmaya veda etmiştir.

Survivor 2020’de Gönüllüler takımında mücadele eden Evrim Keklik’in ismi ilk olarak yarışma başlamadan önce yayınlanan videosu ile gündeme gelmişti. Yarışmanın zorlukları karşısında ağlayan Evrim Keklik, Survivor 2020’de çeyrek finale kalmış ve son sekiz arasında girmeyi başarmıştı.

Survivor Evrim Keklik’in Instagram’da “evrimkeklik” kullanıcı adıyla yer alıyor. Ve şu an 600 bin takipçisi bulunuyor.