Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2020

Survivor erzak oyunu mücadelesinin tamamı! Kazanan kim oldu?

Survivor son bölümünde yaşananlar TV8 izleyicileri tarafından yakından takip ediliyor ve her yeni bölümde heyecan giderek de katlanıyor. Son bölümde Survivor'dan kim elendi sorusu yanıt bulurken, Survivor SMS sıralaması da izleyenleri bir hayli şaşırtmayı başardı. Kritik konseyde, Survivor'dan giden isim ise ünlüler takımı yarışmacısı Survivor Mert Öcal oldu. Şaşırtan bu gelişme sonrası yarışmacılar da büyük şok içerisindeydi. Tüm bu gelişmelerin ışığında Survivor yeni bölümünde yani Survivor 20 Mayıs bölümünde yarışmacılar erzak oyununa çıktı. Peki Survivor erzak oyununda ödülü kim kazandı? İŞte Survivor erzak ödülü sahibi olan takım ve mücadelenin tamamı...Survivor erzak ödülünü kim kazandı? Survivor'da adalar birleşti mi? Survivor'da kim elendi? İşte tüm bu sorular son iki gün içerisinde izleyiciler tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyordu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Survivor'da izleyilerin merak ettiği bu sorular yanıtını buldu. 

SURVIVOR'DA ADALAR BİRLEŞTİ Mİ? 

Survivor 19 Mayıs tarihinde kritik bir eleme oldu. Eleme öncesi Acun Ilıcalı, kamp alanlarının birleşeceğini ve yarışmacıların artık bir arada yaşayacağını duyurdu. Bu duyuru karşısında tüm yarışmacılar mutluluğu ve heyecanı bir arada yaşadı. Acun Ilıcalı'nın 19 Mayıs Survivor yeni bölümünde yaptığı bu duyuru sonrası Survivor 20 Mayıs tarihli son bölümünde gönüllüler takımı, uzun süredir kaldığı kamptan, eşyalarını da toplayarak ünlüler takımının kamp alanına geldi. Ünlüler takımı tarafından sıcak bir karşılama gören gönüllüler, aynı şekilde karşılık verdi. Sonrasında ise yarışmacılar, kritik bir erzak oyunu için hazırlık yaptılar ve parkura doğru yola koyuldular. 

SURVIVOR ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI? 20 MAYIS SURVIVOR SON BÖLÜM

Survivor Erzak oyunu, yarışmacıların daha önce karşılaşmadığı bir parkur dizaynına sahipti. Başlangıcı kolay olay oyunun bir bölümünde ayarlama iyi yapılmazsa, yarışmacıların birbirleriyle de çarpışması kaçınılmaz oluyordu. Ünlüler takımı Survivor erzak oyununa bir arkadaşlarını elemede kaybetmenin burukluğuyla çıkarken, gönüllüler takımı yarışmacıları da bu hafta da 7 kişi kalmanın rahatlığı ve mutluluğuyla oyun alanındaydı. Yarışmacıların hem erzak, hem güllaç kazanacağı bunun yanı sıra Orman Evi'nde de kalmayı elde edeceği oyunda kazanan peki kim oldu? İşte mücadelenin tamamının görüntüleri...