Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Emin Günenç biyografisi

Survivor Emin, Gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından biri. Survivor 2021 kadar yarışmacılar da sosyal medyada konuşuluyor, internette araştırılıyor. Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile yarışmanın takipçileri yarışmacı hakkında merak ettiklerini araştırıyor. İşte Survivor Emin Günenç hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2021 22:50
Değiştirme Tarihi: 25.01.2021 22:50
Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Emin Günenç biyografisi

TV8 ekranlarından yoğun ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de heyecan dorukta. Üçüncü haftasına giren Survivor 2021 Gönüllüler takımında mücadele eden Emin Günenç dikkat çeken isimlerden biri olarak yaşı, nereli olduğu, eğitimi, evli mi bekar mı araştırılıyor. Peki, Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Emin Günenç hakkında merak edilenler haberimizde.

SURVİVOR EMİN GÜNENÇ KİMDİR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Emin Günenç kimdir araştırılıyor. Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdu. Tekirdağ Şarköylü olan Emin Günenç, 8 yaşında futbola başladı.  18 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır.

EMİN GÜNENÇ’İN EĞİTİM HAYATI VE KARİYERİ

Emin Günenç, üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. En son Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde oynadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

EMİN GÜNENÇ’İN SPORLA DOLU HAYATI

Survivor Emin Günenç’in hayatı sporla içiçe geçmiş. Sekiz yaşında başladığı futbolu yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle 18 yaşında bırakmak zorunda kaldı. Fakat bu onun spor yapmasına engel olmadı. Oyunculuk eğitimi alırken Emin Günenç, vaktinin çoğunu spor salonunda geçiriyor.

“SURVIVOR BENİM İÇİN BÜYÜK BİR DÖNÜM NOKTASI”

Survivor benim için çok büyük bir dönüm noktası, büyük bir basamak. Hayallerime yürüyerek değil de koşarak gitmek istiyorum. Bu yüzden Survivor'da başarılı olup döndükten sonra çok güzel bir geleceğin beni beklediğini biliyorum. Survivor'da başarılı olacağıma adım gibi eminim. Ama beni finale götürecek karakterim. Türk halkının beni seveceğinden eminim. 2019 yılında finale kalmıştım. Yedeklerdeydim. O sene gitmek kısmet olmadı. Bu sene 2019'a göre daha hazırım, daha güçlüyüm, daha fazla emek verdim, daha çok çalıştım. İnşallah bu sene olur!

Haber ile ilgili metin girin!.

EMİN GÜNENÇ’İN INSTAGRAM HESABI

Survivor izleyiciler, yarışmacıların hayat hikayeleri kadar sosyal medya hesaplarını da araştırıyor ve gönül verdiği yarışmacıyı onu takip ederek desteklemeye çalışıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Emin Günenç’in Instagram’daki kullanıcı adı emingunenc. Survivor Emin Günenç’in Instagram’daki takipçi sayısı şimdilik 14 bin.

Haber ile ilgili metin girin!.