Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli? Emin Günenç, Survivor 2021’e veda etti!

Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı Emin Günenç, sakatlığı nedeniyle yarışmadan diskalifiye oldu. Bu akşam ekrana gelen Survivor yeni bölümde Survivor Emin arkadaşları ile vedalaştı ve adadan ayrıldı. Gözyaşları ile adaya veda eden yarışmacı için Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Emin Günenç hakkındaki bilgiler ve adaya vedası…

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2021 21:49
Değiştirme Tarihi: 02.02.2021 21:49

TV8’in sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam Emin Günenç’in vedası ekrana geldi. Gelen son rapora göre sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyen Emin Günenç, bu akşam Gönüllüler kampından arkadaşları ile vedalaşarak ayrıldı. Gözyaşları içinde vedalaşan Survivor Emin Günenç’in hayatı da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli?

EMİN NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Gönüllüler takımını gözyaşları içinde bırakan olayda Doktor Metin Kuş, yapılan incelemeler sonrasında Survivor 2021'e devam edemeyeceğini söyledi. Gelen son rapora göre Emin'in dizinde bir kırık tespit ettiklerini açıkladı. Emin'in acı hissetmediğini söylemesine karşın Doktor Metin Kuş, bazı kırıkların acı vermeyeceğini fakat ilerisinde daha büyük sıkıntılar yaratacağını söyledi. Böylece, Survivor Emin yarışmaya dizindeki kırık nedeniyle veda etmek zorunda kaldı.

SURVİVOR EMİN GÜNENÇ KİMDİR?

Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdu. Tekirdağ Şarköylü olan Emin Günenç, 8 yaşında futbola başladı.  18 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Emin Günenç, üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. En son Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde oynadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Emin Günenç’in hayatı sporla iç içe geçmiş. Sekiz yaşında başladığı futbolu, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle 18 yaşında bırakmak zorunda kaldı. Fakat bu onun spor yapmasına engel olmadı. Oyunculuk eğitimi alırken Emin Günenç, vaktinin çoğunu spor salonunda geçiriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor benim için çok büyük bir dönüm noktası, büyük bir basamak. Hayallerime yürüyerek değil de koşarak gitmek istiyorum. Bu yüzden Survivor'da başarılı olup döndükten sonra çok güzel bir geleceğin beni beklediğini biliyorum. Survivor'da başarılı olacağıma adım gibi eminim. Ama beni finale götürecek karakterim. Türk halkının beni seveceğinden eminim. 2019 yılında finale kalmıştım. Yedeklerdeydim. O sene gitmek kısmet olmadı. Bu sene 2019'a göre daha hazırım, daha güçlüyüm, daha fazla emek verdim, daha çok çalıştım. İnşallah bu sene olur!

Survivor izleyiciler, yarışmacıların hayat hikayeleri kadar sosyal medya hesaplarını da araştırıyor ve gönül verdiği yarışmacıyı onu takip ederek desteklemeye çalışıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Emin Günenç’in Instagram’daki kullanıcı adı emingunenc. Survivor Emin Günenç’in Instagram’daki takipçi sayısı şimdilik 14 bin.