Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 27.04.2020

Survivor Elif'i yenen Nisa gözyaşlarını tutamadı: Gitmek istiyorum

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 59. bölüm ödül oyununda ünlüler takımından Survivor Elif'i yenen gönüllüler takımından Survivor Nisa gözyaşlarını tutamadı. Gönüllüler takımından Survivor Nisa, adadan gitmek istediğini söyledi. Gönüllüler takımından Nisa: "Gitmek istiyorum" dedi. Survivor Nisa neden gitmek istedi? İşte o anlar..Survivor’da Nisa’nın gözyaşları, gitmek istiyorum sözleri, büyük ödül oyununa damga vurdu. 27 Nisan Pazartesi günü TV8 ekranlarında Survivor 2020 59. bölümü ekrana geldi. Büyük ödül için karşı karşıya çıkan Ünlüler ile Gönüllülerde Elif ile Nisa bir kez daha parkurda karşılaştı. Ünlüler bu sırada 8-5 önde idi. Önce Elif’e, sonrasında Aycan’a sayı kaybeden Nisa, buna rağmen parkurda başarılı bir performans sergiledi. Atışlarda az bir farkla geriden gelse bile sayıyı kazandı. Sonrasında ise ağlamaya başlayan Nisa’nın bu haline kimse bir anlama veremedi.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.