Survivor Duygu’ya ne oldu, son durumu nedir? Survivor Duygu diskalifiye olacak mı? Survivor Duygu kimdir?

Survivor Duygu, bu akşam ekrana gelen yeni bölümde oynanan sembol oyunu sırasında talihsiz bir kaza geçirdi. Engeli aşmak isterken ayağı takılan ve kötü şekilde düşen Survivor Duygu, acı içinde kıvranırken arkadaşları hemen yardımına koştu. Doktor Metin Kuş da anında gelip müdahale etti ve sedyeyle taşınmasını istedi. Sonrasında ambulansla götürülmesi sonrasında izleyiciler Survivor Duygu’ya ne oldu? diskalifiye olacak mı? Merak etmeye başladı. İşte Survivor Ayşe’nin son durumuna dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 21:17
Değiştirme Tarihi: 19.01.2021 21:17
Survivor Duygu’ya ne oldu, son durumu nedir? Survivor Duygu diskalifiye olacak mı? Survivor Duygu kimdir?

TV8’in çok izlenen ve ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam üzücü bir sahne ekrana geldi. Survivor’a dün son bölümde yedeklerden katılan Duygu, bu akşam yapılan sembol oyununda engele takılıp düşünce belini sakatladı. Herkesi şok eden bu anda Doktor Metin Kuş’un müdahalesi sonrasında hastaneye ambulansla götürüldü. Bu sahneleri izleyen herkes, Survivor Duygu’ya ne oldu, son durumu nedir araştırmaya başladı. Peki, Survivor Duygu’ya ne oldu?

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİĞİ İÇİN GELEMEDİ

Survivor'daki ilk gününde gönüllüler takımına dahil olduğu Acun Ilıcalı tarafından anonslanan Survivor Duygu, trafik kazası geçirdiği için geçen sene yarışma şansını yitirmiş. Acun Ilıcalı, o durumu şöyle açıklıyor: “Geçen sene seçmelerde sakatlandı, trafik kazası geçirdi. Survivor seçmelerine gelme ihtimali varken gelemedi. İnat etti, seçmelerde de kendini hissettirdi ve bugün burada.”

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR DUYGU’YA NE OLDU? SON DURUMU NEDİR?

Survivor Duygu, performans oyunu sırasında engele takılıp düşünce ilk olarak Doktor Metin Kuş müdahale etti. Duygu’nun daha önce geçirdiği sakatlık nedeniyle rahatsızlığı dolasıyla tedbir amacıyla ambulansla hastaneye götürüldü. Duygu’nun son durumu çekilen film sonrasında belli olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR DUYGU KİMDİR?

Survivor Duygu, 19 Mayıs 1997 tarihinde Ağrı'da doğdu. Aslen Ağrılı olan Survivor Duygu, İstanbul'da yaşıyor. Personel trainer olarak çalışan Survivor Duygu, Yeni Levent Anadolu Lisesi mezunu. Altı yaşından beri sporla ilgilenen Survivor Duygu'nun neredeyse yapmadığı spor kalmamış. Savaşçı, başarmayı seven, çalışkan bir insan olduğunu ifade eden Survivor Duygu; voleybol, futbol, hentbol, MMA kickboks, crossfit yaptığı sporlardan bazıları...

Duygu Serap Salman 20’li yaşlarında başına aktif olarak boks yapan başarılı bir sporcudur. Duygu Serap Salman Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yer alarak büyük bir fırsat yakalamıştır. Özellikle sosyal medyada yaptığı dans paylaşımları ile 5 binden fazla takipçiye sahip olan

Yokluktan, açlıktan, susuzluktan beslenen biri olarak Survivor'a çok yakışacağını düşünüyor. El becerilerine güvenen yarışmacı, birçok branşta başarılı olmanın avantajı ile Survivor'da başarılı olacağına inanıyor. Survivor'a katılmasının işinde daha iyi bir yerlere gelmesini sağlayacağını da düşünüyor.

Dayanıklı, çözüm odaklı ve heyecanlı olarak kendini tarif eden Survivor Duygu, yarışmayı kazanması halinde 4, 13, 18 yaşlarında üç kardeşi için harcayacağını söylüyor.