Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışması Duygu Serap Salman'ın hayatı

Survivor Duygu, geçtiğimiz günlerde yedeklerden Gönüllüler takımına katılmış ve ayağının tozuyla çıktığı oyunda sakatlık geçirmişti. 2-3 günlük aradan sonra geri dönen Survivor Duygu, son bölümde takım arkadaşları ile yaptığı kavga ile gündeme geldi. Peki, Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Duygu Serap Selman hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 18:50
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 18:50
Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Gönüllüler yarışması Duygu Serap Salman'ın hayatı

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de heyecan her geçen artıyor. Geçen hafta Survivor kadrosuna yedeklerden katılan Duygu Serap Selman, Gönüllüler takımına geçmişti. Yarışmadaki ilk gününde sakatlanıp oyunlardan uzak kalan Survivor Duygu, arkadaşları ile kavgaları ile daha çok gündeme geliyor. Survivor takipçileri “Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne araştırıyor. İşte Survivor Duygu Serap Selman hakkında tüm merak edilenler…

SURVİVOR DUYGU KİMDİR?

Survivor gönüllüler kadrosuna katılan Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 doğumludur. Duygu Serap Salman 24 yaşındadır. Ağrı Doğubeyazıt doğumlu Survivor Duygu, İstanbul'da yaşamaktadır. 6 yaşından bu yana spor ile ilgili olduğunu söyleyen Survivor Duygu Salman, neredeyse dahil olmadığı branş kalmadığını ifade ediyor. Voleybol, hentbol, futbol, MMA, boks, crossfit ile ilgilendiğini söyleyen Survivor Duygu, bu sporların birçoğunda iyi durumda olduğunu dile getiriyor.

SURVİVOR DUYGU SERAP SALMAN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

2021 Survivor kadrosuna 18 Ocak tarihi itibariyle katılmış olan Survivor Duygu Serap Salman'ın boyu ve kilosu internette aratılıp araştırılan konular arasında yer almaktadır. Survivor Duygu'nun kilosu 61'dir. Duygu'nun boyu ise 167'dir. Yeni Levent Anadolu Lisesi'nden mezun olduğunu söyleyen Duygu Serap Salman, Haliç Üniversitesi BESYÖ bölümünü de yarıda bıraktığını ifade ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR'A NEDEN KATILDI?

Duygu Serap Salman, çevresindeki birçok kişinin 'Survivor'a katılmalısın' sözlerini dikkate almış ve durumu etraflıca düşünmeye başlamış. El becerisinin de yüksek olduğunu dile getiren Survivor Duygu Serap Salman, sporun pek çok branşında yer alması sebebiyle de bunu bir avantaja dönüştürebileceğine inanıyor. Fiziksel olarak hızlı ve kuvvetli olduğunu dile getiren Survivor Duygu Serap, oyunlara da kolay adapte olacağını söylüyor. Survivor'da açlıktan çekinmediğini ve bu durumda zorlanmayacağını söyleyen Survivor Duygu, genellikle sıcak havanın hakim olduğu Dominik Cumhuriyeti'nde olası soğuk havalardan çekindiğini belirtiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR'I KAZANIRSA NE YAPACAK?

2021 Survivor yarışmacısı Duygu Serap, 3 kız 2 erkek kardeşi olduğunu belirtiyor. Survivor Duygu, yarışmayı kazanması halinde yarım kalan eğitimlerini tamamlamayı ve yürüttüğü mesleğiyle ilgili gerekli belgeleri almayı hedefliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİĞİ İÇİN GELEMEDİ

Survivor'daki ilk gününde gönüllüler takımına dahil olduğu Acun Ilıcalı tarafından anonslanan Survivor Duygu, trafik kazası geçirdiği için geçen sene yarışma şansını yitirmiş. Acun Ilıcalı, o durumu şöyle açıklıyor: “Geçen sene seçmelerde sakatlandı, trafik kazası geçirdi. Survivor seçmelerien gelme ihtimali varken gelemedi. İnat etti, seçmelerde de kendini hissettirdi ve bugün burada.”

SURVİVOR DUYGU EVLİ Mİ? INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor Duygu, erkek arkadaşı olduğunu belirtiyor. Öte yandan Survivor Duygu instagram hesabı: duyguserapsalman'dır. Şu an itibariyle 6 binden fazla takipçisi bulunan Duygu Serap Salman, spor yaparken çekilen pek çok fotoğrafını paylaşmıştır. Öte yandan Duygu'nun Twitter hesabı da  'duyguserapsalm1'dir

Haber ile ilgili metin girin!.