Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'den elenen Duygu Serap Salman kimdir?

Survivor 2021’de elenen isim Gönüllüler takımından Duygu oldu. Survivor Duygu, ikinci haftada yedeklerden gelmiş ve Gönüllüler takımına katılmıştı. Yarışmada takım arkadaşları ile sert tartışmaları, suda yaşadığı sıkıntılar ile dikkat çeken Duygu Serap Salman, izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2021 00:40
Değiştirme Tarihi: 03.02.2021 00:41
Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021'den elenen Duygu Serap Salman kimdir?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam eleme konseyinde Duygu adaya veda etti. Survivor 2021 Gönüllüler takımına yedeklerden katılan Duygu, haftanın ilk eleme adayı olmuştu. İzleyiciler, yarışmya veda eden isim hakkında Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli merak edip araştırıyor. İşte Survivor 2021'den Duygu Serap Salman hakkında merak edilenler…

SURVİVOR DUYGU KİMDİR?

Survivor gönüllüler kadrosuna katılan Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 doğumludur. Duygu Serap Salman 24 yaşındadır. Ağrı Doğubayazıt doğumlu Survivor Duygu, İstanbul'da yaşamaktadır. 6 yaşından bu yana spor ile ilgili olduğunu söyleyen Survivor Duygu Salman, neredeyse dahil olmadığı branş kalmadığını ifade ediyor. Voleybol, hentbol, futbol, MMA, boks, crossfit ile ilgilendiğini söyleyen Survivor Duygu, bu sporların birçoğunda iyi durumda olduğunu dile getiriyor.

SURVİVOR DUYGU SERAP SALMAN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

2021 Survivor kadrosuna 18 Ocak tarihi itibariyle katılmış olan Survivor Duygu Serap Salman'ın boyu ve kilosu internette aratılıp araştırılan konular arasında yer almaktadır. Survivor Duygu'nun kilosu 61'dir. Duygu'nun boyu ise 167'dir. Yeni Levent Anadolu Lisesi'nden mezun olduğunu söyleyen Duygu Serap Salman, Haliç Üniversitesi BESYÖ bölümünü de yarıda bıraktığını ifade ediyor.

SURVİVOR'A NEDEN KATILDI?

Duygu Serap Salman, çevresindeki birçok kişinin 'Survivor'a katılmalısın' sözlerini dikkate almış ve durumu etraflıca düşünmeye başlamış. El becerisinin de yüksek olduğunu dile getiren Survivor Duygu Serap Salman, sporun pek çok branşında yer alması sebebiyle de bunu bir avantaja dönüştürebileceğine inanıyor. Fiziksel olarak hızlı ve kuvvetli olduğunu dile getiren Survivor Duygu Serap, oyunlara da kolay adapte olacağını söylüyor. Survivor'da açlıktan çekinmediğini ve bu durumda zorlanmayacağını söyleyen Survivor Duygu, genellikle sıcak havanın hakim olduğu Dominik Cumhuriyeti'nde olası soğuk havalardan çekindiğini belirtiyor.

SURVİVOR'I KAZANIRSA NE YAPACAK?

2021 Survivor yarışmacısı Duygu Serap, 3 kız 2 erkek kardeşi olduğunu belirtiyor. Survivor Duygu, yarışmayı kazanması halinde yarım kalan eğitimlerini tamamlamayı ve yürüttüğü mesleğiyle ilgili gerekli belgeleri almayı hedefliyor.

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİĞİ İÇİN GELEMEDİ

Gönüllüler takımına dahil olan Survivor Duygu, geçen sene trafik kazası geçirdiği için yarışma şansını yitirmiş. Acun Ilıcalı, o durumu şöyle açıklıyor: “Geçen sene seçmelerde sakatlandı, trafik kazası geçirdi. Survivor seçmelerine gelme ihtimali varken gelemedi. İnat etti, seçmelerde de kendini hissettirdi ve bugün burada.”

SURVİVOR DUYGU’NUN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor Duygu, Instagram’da duyguserapsalman kullanıcı adıyla özellikle spora dair paylaşımları ile dikkat çekiyor. Öte yandan Duygu'nun Twitter hesabı da  'duyguserapsalm1'dir