Survivor Dora Kimdir? Survivor 2021’de ikinci eleme adayı olan Uğurtan Dora kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Dora, bu akşam yapılan oylama sonucunda haftanın ikinci eleme adayı oldu. Gönüllüler takımında yarışan Uğurtan Dora, Sena’dan sonra eleme potasına giren diğer isim olunca Survivor takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Survivor Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 00:40
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 00:40
Survivor Dora Kimdir? Survivor 2021’de ikinci eleme adayı olan Uğurtan Dora kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışma programında bu akşam ada konseyi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında ikinci eleme adayı olarak Dora’nın ismi çıktı. Bundan dolayı Survivor’ın, 2021 sezonunda Gönüllüler takımında yarışan Uğurtan Dora’nın hayatı izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. İşte ‘Survivor Uğurtan Dora kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor’ sorularının yanıtları…

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının 2021 sezonunda Gönüllüler takımında yarışan isimlerden biri Uğurtan Dora oldu. Survivor Uğurtan Dora’nın ne iş yaptığı çokça aranıyor. Birçok spor dalıyla iç içe olan Survivor Uğurtan Dora, bir süre tercümanlık da yaptı. Peki Uğurtan Dora hakkında neler başka neler biliniyor?

SURVIVOR UĞURTAN DORA NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2021 kadrosunda yer alacağı açıklanan Uğurtan Dora’nın hayatıyla ilgili ilk olarak kaç yaşında olduğu bilgisini verelim. Survivor yarışmacısı Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğmuştur.  Uğurtan Dora 37 yaşındadır. Bu bilgilerin ardından Survivor Uğur ile ilgili diğer bilgilere geçelim. İşte Uğurtan Dora’nın eğitim ve öğretim hayatına dair ayrıntılar…

SURVIVOR UĞURTAN DORA NEREDE OKUDU?

2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun olan Survivor Uğurtan Dora, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamladı. Survivor Uğurtan Dora, yüksek öğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

SURVIVOR UĞURTAN DORA NE İŞ YAPIYOR?

Survivor 2021 izleyicilerinin merak ettiklerinden biri de, Uğurtan Dora’nın ne iş yaptığı. Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

Çok sayıda spor dalıyla uğraştığını ifade eden Uğurtan Dora, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlardan biri.

Çok sayıda spor dalıyla uğraştığını ifade eden Uğurtan Dora, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlardan biri.

SURVIVOR UĞURTAN DORA’NIN SPOR GEÇMİŞİ

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

SURVIVOR UĞURTAN DORA INSTAGRAM HESABI

Instagram’da an itibarıyla 1500 takipçisi olan Survivor Uğurtan Dora, hesabını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla kullanıyor.