Survivor Dora kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Uğurtan Dora kaç yaşında, nereli?

Survivor Dora kimdir merak ediliyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora, bu akşam yapılan ada konseyinde bir kez daha adı yazılan isimlerden biri oldu. Birçok spor dalı ile uğraşan Survivor Dora, yarışmada performansı ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 Gönülllüler yarışmacısı Uğurtan Dora hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 18.01.2021 00:27
Survivor Dora kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Uğurtan Dora kaç yaşında, nereli?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021, yeni sezonunda Ünlüler – Gönüllüler formatı ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. İkinci haftada mücadelenin daha da arttığı Survivor’da bu akşam ada konseyinde adı yazılan yarışmacılardan biri de Uğurtan Dora oldu. Ada konseyini izleyen yarışmanın takipçileri, Survivor Dora kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde sorgulamalar ile araştırmaya başladı. Survivor Uğurtan Dora hakkında merak edilenler…

SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor yarışmasının 2021 sezonunda Gönüllüler takımında yarışan isimlerden biri Uğurtan Dora oldu. Survivor Uğurtan Dora’nın ne iş yaptığı çokça aranıyor. Birçok spor dalıyla iç içe olan Survivor Uğurtan Dora, bir süre tercümanlık da yaptı. Peki Uğurtan Dora hakkında neler başka neler biliniyor?

Survivor yarışmacısı Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 İstanbul’un Şişli semtinde doğmuştur.  Uğurtan Dora 37 yaşındadır. Bu bilgilerin ardından Survivor Uğur ile ilgili diğer bilgilere geçelim. İşte Uğurtan Dora’nın eğitim ve öğretim hayatına dair ayrıntılar…

2000’de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun olan Survivor Uğurtan Dora, 2004 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni tamamladı. Survivor Uğurtan Dora, yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İktisat bölümünde yaptı.

Survivor 2021 izleyicilerinin merak ettiklerinden biri de, Uğurtan Dora’nın ne iş yaptığı. Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

Birçok spor dalıyla ilgili olan Survivor Uğurtan Dora; su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness’la uğraştı. Öte yandan Dora’nın, ENKA – TOFAŞ - Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor.

Instagram’da an itibarıyla 1500 takipçisi olan Survivor Uğurtan Dora, hesabını 'ugurtandora' kullanıcı adıyla kullanıyor.